• Rajče.net | soutěže


Skvělé a multifunkční úložiště pro Vaše vzpomínky.

Nejpohodlnější ovládání.

Nejpoužívanější elektronické úložiště pro Vaše fotografie, které znají a požívají snad všichni a nejenom v čechách díky svému intuitivnímu a pohodlnému ovládání.

Pro fotky nejlepší místo.

V dnešní přetechnizované době už si lidé nenechávají fotky vyvolávat, nýbrž používají nejmodernější fotoaparáty s paměťovými kartami a řeší kam uložit fotky na trvalo.

Téměř 500 milionů fotek.

Obrovské číslo, které ukazuje, že oblíbenost tohoto úložiště je nesmírně vysoká a lidé se sem často vracejí a vracet vždycky budou, jelikož konkurence je minimální.


Soutěže

Každý úspěšný projekt nabízí pro své uživatele různé soutěže, kterými se samozřejmě pro své zviditelnění dostává do různých médií. Soutěží jsou desítky a každá byla neméně oblíbená. V současnou chvíli probíhá několik soutěží, které máte možnost si rozkliknout a přečíst si o nich nějaké další informace a hlavně pravidla soutěže a samozřejmě i komentáře od zůčastněných i nezůčastněných uživatelích. Dále Rajče disponuje i archivem soutěží, kde si opět můžete prohlédnout pravidla a další informace o soutěži. Mezi proběhlé a úspěšné soutěže patří například "tablo roku", "Plzeň Vašima očima", "Nebo soutěž s časopisem filter".

Sponzorované odkazy:

Jedním z nejsilnějších parametrů pro řazení výsledků ve vyhledávači jsou zpětné odkazy. SEO optimalizace je klíčová pro získávání klientů pro váš web. Stahuj.cz patří do portfólia webů firmy Centrum Holdings.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Rajce.net a mají pouze informativní charakter.